top of page

SERVİSLER

polatlogo.png
SERVİSLER
LEVHA EBATLAMA
Marangoz Wood Piece üzerine eğiliyor

POLAT ORMAN ÜRÜNLERİ istediğiniz ahşap levhayı (54 mm kalınlığa kadar) her türlü ölçüye göre ebatlayabilir. Ebatlama süreci son model makine ekipmanları ve yazılım teknolojileri ile gerçekleştirilmektedir. Levha ebatlama siparişi vermek icin lütfen bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçiniz. 

LEVHA CUMBALAMA
EdgingSmall555light.jpg

POLAT ORMAN ÜRÜNLERİ istediğiniz ahşap levhayı (36 mm kalınlığa kadar) her türlü renk ve PVC kalınlığına göre cumbalayabilir. Kenar bantlama süreci son model makine ekipmanları ve yazılım teknolojileri ile gerçekleştirilmektedir. Kenar bantlama siparişi vermek icin lütfen bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçiniz.

AHŞAP CNC
20200904_132108_edited.jpg

POLAT ORMAN ÜRÜNLERİ dilediğiniz ahşap levha üzerinden istediğiniz deseni veya parçayı CNC ile işleme kapasitesine sahiptir. CNC çizimi ve işlenmesi POLAT ORMAN ÜRÜNLERi bünyesinde çalışan mühendislerce son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir.  CNC siparişi vermek icin lütfen bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçiniz.

SANAT ÇALISMALARI
20181231_192007.jpg

POLAT ORMAN ÜRÜNLERİ bünyesinde Mehmet Polat'ın şahsında sanat calışmalar kapsamında yeni teknolojiler üreterek, ahşabın sanatta ki kullanım alanlarını genişletmektedir. Mehmet Polat'ın sanatsal çalışmalarını görmek için lütfen buraya tıklayın.

Orjinal: Guernica, Picasso

Resimde ki eser: Guernica, Mehmet Polat

bottom of page