top of page

ÜRÜNLER

polatlogo.png
İnşaat Malzemeleri
MUTFAK VE BANYO EKİPMANLARI
Yepyeni Mutfak

Polat Orman Ürünleri çeşitli mutfak ve banyo ekipmanı satan firmaların bayiliğini yapmaktadır. İster müteahhit olun, ister bireysel müşteri Polat Orman Ürünleri'nin ürün çeşitliliğini ve fiyatlarını görmeden inşaatınızın malzemelerini almayın. 

ZEMİN DÖŞEME
Parke Zemin Odası

Polat Orman Ürünleri ahşap zemin döşeme elemanlarında rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Müteahhitler, mobilyacılar ve bireysel müşteriler icin laminat parke almadan gidilecek en doğru adres Polat Orman Ürünleridir.

ÇATI MALZEMELERİ
Garaj İnşaat

Çatı yapımı her inşaatın en kritik aşamalarından biridir. Doğru malzeme seçimi uzun ömürlü bir binanın en önemli aşamalarından biridir. Polat Orman Ürünleri size çatı malzemelerinde ki ürün çeşidi ve bilgi birikimi ile en doğru çatıyı en iyi fiyata yapmanıza yardımcı olacaktır. En çok talep edilen çatı malzemelerinin bazıları: OSB, shingle ve kiremittir.

KALIP SİSTEMLERİ
Sveza_1.jpg

Polat Orman Ürünleri bir inşaata gerekli olan bütün ahşap elemanların satışını yapmaktadır. Bu ürünler içerisinde en fazla talep edilen ürünlerden bazıları: Plywood, Plywood yağı ve kenar boyası.

CEPHE KAPLAMALARI VE İZOLASYON
Yalıtım Detay

Cephe kaplamaları ve izolasyon kaliteli bir inşaatın en önemli elemanlarından biridir. Polat Orman Ürünleri geniş ürün çeşidiyle bu alanda da size farklı yalıtım malzemelerinden ahşap yalıtım malzemelerine kadar her türlü ürünü sunmaktadır. 

bottom of page